
Studia nauczycieli
Nowe możliwości rozwoju dla nauczycieli naszej szkoły dzięki studiom podyplomowym WSB Merito! Studia już trwają od zeszłego tygodnia! 🎉Aż 13 nauczycieli z naszej szkoły uczestniczy w nowym cyklu studiów podyplomowych WSB Merito! 🎉 To dla nas niesamowita szansa na rozwój i podniesienie naszych kompetencji w ramach projektu „Opolskie Szkolnictwo Zawodowe”. Dzięki temu projektowi zdobywamy specjalistyczną…
