
Dzień Seniora
W odniu18 września br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli, już kolejny raz, w obchodach Strzeleckiego Święta Seniorów. Uczniowie z klasy 2 Tel oraz 3 Te wraz z pensjonariuszami DPS w Strzelcach Opolskich brali udział w uroczystej mszy św. w Kościele pw. Świętego Wawrzyńca, a następnie w uroczystościach na Placu Żeromskiego, gdzie odbywały się występy taneczne przedszkolaków…
