10 Grudnia 2018
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Daniel,
Judyta, Julia,
Maria, Radzisława
Do końca roku zostało 22 dni.
Uczniowie klas mundurowych na koncercie kolęd
Pierwszego lutego br. delegacja klas wojskowych II Tcw oraz III Twe uczestniczyła w koncercie kolęd wykonanych przez Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego, który odbył się w miejscowości Góra Świętej Anny.
Wyjazd na koncert zorganizowali Ewa Nocoń oraz Adam Kała.
 

Czytaj całość…
 
Nowe perspektywy współpracy firmy Mubea z CKZiU w Strzelcach Opolskich
Niemiecki koncern Mubea Automotive Poland sp. z o.o. specjalizujący się w produkcji części samochodowych, który usytuowany jest pod Ujazdem na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, planuje rozszerzyć współpracę z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich. Uczniowie CKZiU odbywający zajęcia w  Mubei uczestniczą już w programie stypendialnym firmy. Ale plany Mubei zakładają, że obok produkcji stalowych opasek zaciskowych i sprężyn talerzowych do przekładni w automatycznych skrzyniach biegów aut marek Volkswagen, Opel, zakres produkcji zostanie poszerzony. Docelowo w niemieckiej fabryce potrzebnych będzie nawet 1000 pracowników.


Czytaj całość…
 
Zapraszamy na kurs animatora czasu wolnego
W marcu odbędzie się w szkole dwudniowy kurs animatora czasu wolnego organizowany przez firmę Stageman Polska kurs dedykowany jest uczniom, absolwentom i innym chętnym

szczegóły: sala 150
 

 
W pewnym człowieku narodził się Chrystus
Uczniowie CKZiU  w dniu 28.01.2018 zaprosili mieszkańców Strzelec Opolskich na spotkanie przy kolędowej zadumie nad Nowonarodzonym Zbawicielem świata w kościele św. Wawrzyńca. I choć gwar kolęd już milknie bardzo wielu strzelczan i nie tylko, odpowiedziało na nasze zaproszenie. Spotkanie to rozpoczął instrumentalnie zespół „Campanieros” wprowadzając wszystkich w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Druga część spotkania miała na celu udzielenie sobie odpowiedzi na pytanie postawione na początku spotkania przez Ks. Proboszcza: „Dlaczego jest święto Bożego Narodzenia?”.
 

Czytaj całość…
 
Deklaracja na egzamin zawodowy
 
Egzamin zawodowy: czerwiec - lipiec 2018
Termin składania deklaracji: 18.02.2018.
Terminy przeprowadzania egzaminu w sesji czerwcowej 2018 roku.
Część pisemna: 19.06.2018
Część praktyczna – model d: 26.06.2018
Część praktyczna – model w, wk, wk: 22.06-4.07.2018
Tel. 77 461-27-01
e-mail: sekretariat_ucz@ckziu-strzelce.pl
 
Akcja "Miś Ratownik"
Podobnie jak w ubiegłym roku uczniowie klas mundurowych o profilu strażackim zorganizowali w szkole akcja „Miś Ratownik” mającą na celu zbiórkę maskotek przekazywanych jednostką PSP i OSP wręczanym dzieciom -  uczestnikom  zdarzeń losowych by zminimalizować traumę związaną z zdarzeniem.  Dzięki dużej aktywności młodzieży naszej szkoły udało się zebrać pokaźną ilość maskotek.
 

Czytaj całość…
 
Harmonogram spotkań z rodzicami
 
Nowe koło zainteresowań w CKZiU
W dniu 12.01.2018 odbyło się zebranie inaugurujące powstanie koła krótkofalarskiego. Koło będzie działało w ramach struktur LOK, w związku z tym otrzymało ono numer LOK 01.18. Członkiowie koła będą rozwijać zainteresowania związane z łącznością na pasmach krótkofalarskich. Do zarządu koła wybrani zostali: prezes – Marek Papierz, v-ce prezes Marcin Buszman, Sekretarz – Rafał Biskup, skarbnik – Zwior Marcin.
 

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 153 - 171 z 1448

 

Ranking


 Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w CKZiU w Strzelcach Opolskich jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

 

Organ prowadzący

CKZiU w sieci


 
 

 


 

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

Cyfrowy licznik odwiedzin


Copyright 2018 CKZiU Strzelce Opolskie.