19 Lutego 2019
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Arnold, Arnolf,
Bądzisława, Gabin,
Henryk, Konrad,
Konrada, Leoncjusz,
Manswet, Marceli
Do końca roku zostało 316 dni.
Próbny egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe

Wychodząc naprzeciw potrzebom pracodawców oraz uczniów zasadniczej szkoły zawodowej w zawodzie sprzedawca dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych  nr 1 w Strzelcach Opolskich wspólnie z  nauczycielami przedmiotów zawodowych ZSZ,  Urszulą Niewczas
i Janem Tyłą – egzaminatorami w  zawodzie  sprzedawca oraz   Krzysztofem Bulą  i Joanną Drabik, zorganizowała 28 maja 2008r. próbny egzamin zawodowy dla zasadniczej szkoły zawodowej sprzedawców.

Czytaj całość…
 
Te kilka dni majowych - rzecz o naszym Litwy zwiedzaniu :)

Jest 11 maja 2008 roku, 21:30. Gromadzimy się na parkingu naprzeciw sławetnej strzeleckiej „Urszulki” (bez kryptoreklamy) by pod opieką ks. Sylwestra Pruskiego i pani Edyty Bem wybrać się na kolejną szkolną wycieczkę. O ile jednak najczęściej nasze szkolne wycieczki obierają kierunek zachodni lub południowy, my pojedziemy w całkiem innym kierunku – na północny wschód, na Litwę.

Czytaj całość…
 
Podsumowanie konkursu na "Logo Szkoły"

 Na konkurs wpłynęło 176 prac z projektem logo. W dniu 26 marca 2006 roku odbyło się posiedzenie komisji konkursowej w składzie: dyrektor szkoły Halina Kajstura - przewodniczący, Aleksandra Taskin – nauczyciel przedmiotów informatycznych, Izabela Bartoszek - nauczyciel przedmiotów ekonomicznych, Monika Wilde Zdobylak -nauczyciel języka polskiego oraz przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Kamil Furman z kl. II Tg’a’.

Czytaj całość…
 
Lekcja chemii w pracowni UO

Dnia 25 kwietnia 2008 roku uczniowie klasy drugiej Liceum Profilowanego o profilu socjalnym wybrali się na lekcję chemii do pracowni chemicznej Uniwersytetu Opolskiego.

Czytaj całość…
 
Opolskie Targi Edukacyjne


W dniach 9-10 kwietnia już po raz czwarty  w opolskim Okrąglaku miało miejsce ważne wydarzenie dla uczniów województwa opolskiego. Opolskie Targi Edukacyjne to impreza skierowana przede wszystkim do absolwentów szkół gimnazjalnych i licealnych. Jeśli któryś z nich miał problemy z wytyczeniem sobie drogi do przyszłości, to odwiedziny na Opolskich Targach Edukacyjnych mogły pomóc mu w podjęciu decyzji.

Czytaj całość…
 
Międzydiecezjalny Turniej Piłkarski o Puchar św. Jacka


W poniedziałek 14 kwietnia 2008 roku na Stadionie Miejskim (Pionier) w Strzelcach Opolskich odbędzie się Międzydiecezjalny Turniej Piłkarski o Puchar św. Jacka.

Czytaj całość…
 
Stałe dyżury nauczycieli

Stałe dyżury nauczycieli  Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1  w Strzelcach Opolskich w roku szkolnym   2007 / 2008 odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca godz. 16.00-17.00.

Czytaj całość…
 
II Dzień Młodego Ekonomisty

1 kwietnia 2008 roku w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Strzelcach Opolskich odbyła się druga edycja Dnia Młodego Ekonomisty zorganizowanego przez uczniów Technikum Ekonomicznego  biorących udział w ogólnopolskim programie „Uczeń z klasą”.

Czytaj całość…
 
Szkoła Przedsiębiorczości

13 marca 2008 roku w Sali na Ostrówku Urzędu Marszałkowskiego w Opolu odbyła się uroczysta gala, w czasie której Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Strzelcach Opolskich uzyskał Certyfikat Jakości „Szkoła Przedsiębiorczości”.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 71 72 73 74 75 76 77 78 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1464 - 1472 z 1472

 

Ranking


 Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w CKZiU w Strzelcach Opolskich jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".

 

Organ prowadzący

CKZiU w sieci


 
 

 


 

Certyfikaty

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość

Cyfrowy licznik odwiedzin


Copyright 2019 CKZiU Strzelce Opolskie.