Konrada, Leoncjusz,
Manswet, Marceli
Do końca roku zostało 316 dni.
Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w Koszykówce Chłopców w Prudniku PDF Drukuj
23 stycznia 2019 r.w Hali Ośrodka Sportu i Rekracji przy ul. Łuczniczej w Prudniku, odbył się Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w Koszykówce Chłopców, który był eliminacją do Finału Wojewódzkiego.Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w Koszykówce Chłopców w Prudniku. W zawodach wystąpiły cztery drużyny repreznieju entujące powiat: Kędzierzyńsko-Kozielski, Strzelecki, Nyski oraz Prudnicki. Organizatorem turnieju było Szkolny Związek Sportowy w Opolu.

Opolskie oraz Starostwo Powiatowe w Prudniku. Zwycięzcą turnieju została drużyna z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Prudniku, która wygrywała swoje mecze.prezentacja  Nasza reprezentacja zajęła drugie miejce ustępując tylko drużynie gospodarzy.
Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami i dyplomami, które wręczał przedstawiciel starostwa – Rafał Zagórski.
Ostateczna klasyfikacja zawodów:
I miejsce –  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Prudniku
II miejsce – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich