21 Stycznia 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Agnieszka, Epifani,
Jarosław, Jarosława,
Jerosława, Marcela
Do końca roku zostało 345 dni.
Latające Jasełka 2018 ponownie wyfrunęły w świat... PDF Drukuj
Kontynuując kilkunastoletnią  już tradycję, zorganizowaliśmy świąteczną akcję happeningową w formie miniatury jasełkowej, którą10-osobowa grupa uczniów przedstawiła w wybranych klasach ostatniego dnia przed świąteczną przerwą.
W tym roku Latające Jasełka zawędrowały również z życzeniami oraz  drobnymi upominkami do Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Strzelcach Opolskich.
Skład grupy: Grzegorz Ibrom w roli Heroda(4Tg), BartoszPrymas  w roli Pastuszka(4Tg), Andrzej Koźlik  w roli Anioła z Gwiazdą (2Tg),Paulina Kimak jako Aniołek z dobrą nowiną (4tg), Oliwia Podlodowska jako Śmierć(2Tg)oraz Natalia Piela jako Diabełek(1Tl).
 

Zepół muzyczny całkowicie „odmłodzony, bo w składzie tylko uczniowie klas pierwszych: trębacze Kacper Klyszcz(1fw3)i Roland Ogaza (1Tmt)oraz saksofoniści Barbara Klyszcz(1Tg)i Dawid Filusz (1Tmt).
Opiekunami zespołu niezmiennie od lat są polonistki Danuta Malczyk i Monika Wilde-Zdobylak.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w kultywowaniu tej sympatycznej tradycji,  a szczególne podziękowania kierujemy w stronę pana Piotra z warsztatów szkolnych, który z anielską pomocą naprawił nam „upadającą” gwiazdę oraz zapewnił bezpieczny transport ze świąteczną misją specjalną do Strzeleckiej  Jedynki.


                                                                                                                                                  

  MWZ

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Copyright 2019 CKZiU Strzelce Opolskie.